Diş Beyazlatma

Home / Diş Beyazlatma
Diş Beyazlatma
  • Diş beyazlatma, su bazlı jeller veya lazer uygulamaları ile yapılan ve dişlerdeki sararmayı gideren bir işlemdir. Bu işlemde tıbbi muayene sonrasında hangi yöntemin kişi için daha uygun olduğuna karar verilir. Kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilen diş beyazlatma uygulaması sonrasında bireylerden bazen hekim gözetiminde evde bazı uygulamaları ve bakımları yapmaları istenebilir. Diş beyazlatma yöntemleri kişiye özel olarak belirlenir.

  • Diş beyazlatmanın kalıcı olup olmadığı ya da ne kadar kalıcı olduğu gibi sorular bu işlemle ilgili en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. Diş beyazlatma kalıcı bir işlemdir. Uygulama sonrasında bireylerin diş bakımına gösterdikleri özenle orantılı olarak dişlerin beyaz kalma süresi uzar. Ağız ve diş bakımına yeterli özen gösterilmediğinde ise tekrar sararmalar görülebilir.
  • Diş beyazlatma işleminin süresi tercih edilen diş beyazlatma yöntemine göre değişmekle birlikte ortalama işlem süresi 1 – 2 saat olarak düşünülebilir. Aynı şekilde diş beyazlatma ücreti ve fiyat seçenekleri de kullanılan yöntemlere göre değişiklik göstermektedir. Dişlere parlak ve temiz bir görünüm kazandıran bu uygulama sonrasında evde kullanabileceğiniz ve diş hekiminiz tarafından önerilen diş beyazlatma ürünleri olabilir.
  • Diş estetiği ya da gülüş tasarımı olarak bilinen uygulamaların bir parçası olan diş beyazlatma, bakımlı, temiz ve sağlıklı bir görünümün ilk adımlarından biridir. Zamanla oluşan sararma ve lekeler sadece ağız sağlığını değil kişilerin ruh halini de olumsuz etkiliyor. Toplum içinde konuşurken, gülerken veya yemek yerken güvensiz davranışlara neden olabilir.Diş beyazlatma çok kolay, acısız ve konforlu bir uygulamadır. Esteworld’ün 25 yıllık tecrübesi, uzman kadrosu ve sunduğu avantajlarla çok daha ayrıcalıklı hale gelen bu işlemi yaptırarak yeni görünümünüze hemen kavuşabilirsiniz!
İşlem Süresi : 10 Gün
Anestezi Yöntemi: Lokal
İşe Dönüş: Hemen
Sonuçların Kalıcılığı: 5 Yıl

Diş sağlığı, sadece sağlıklı dişlerden ibaret değildir. Gülümsemenizin ve özgüveninizin de anahtarıdır.