DT. ERCÜMENT SALT

Home / DT. ERCÜMENT SALT

Dt. Ercüment Salt

Dt. Ercüment Salt 1971 yılında Kerkük’te doğdu.1999 yılında İstanbul Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. Türk Dişhekimleri Birliği İstanbul Dişhekimleri Odası üyesidir.

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi dahil olmak üzere; gömülü yirmi yaş dişlerinin cerrahisi, kök ucu rezeksiyonları, kistoperasyonları, Sinüs Lifting, İmplant uygulaması ve implant çıkarılması, veneer, zirkonyum, porselen, protez alanlarında hizmet vermektedir.
Gelişen dünya teknolojilerinde diş hekimliği alanındaki gelişmeleri sürekli takip eden ve katıldığı Kongre, Seminer, Eğitimler ile birçok sertifikaya sahip olan Dt Ercüment Salt, iyi derecede Arapça bilmektedir.

Kadıoğlu Hastanesi, Çamlıca Hastanesi, Avrupa Florence Nightingale Hastanesi, Şafak Hastanesi, 29 Mayıs Hastanesi, Huzur Hastanesi, Sante Plus Hastanesi, Makedonya Sante Plus Hastanesi, Es Dental Ağız ve Diş Polikliniğinde görev yapmıştır.
2015 yılından itibaren İstanbul Şişli Halaskargazi caddesinde bulunan kurucu ortağı olduğu muayenehaneye de hizmet vermektedir.